Türkiye şampiyonu Kıt, meclis üyesi adayı oldu


Mersin’i ülkemizde, ülkemizi ise Avrupa’da başarıyla temsil eden ve birçok şampiyonlukları bulunan motosiklet camiasının yakından tanıdığı isim olan Caner Kıt, AK Parti’den meclis üyesi adayı oldu. Doğup büyüdüğü Mersin’in Akdeniz ilçesinde meclis üyesi adayı olan Caner Kıt, motosiklet camiasında büyük bir sevinçle karşılandı.

 

Tarih : 29 Şubat 2024 Perşembe 11:15

Mersin’de motosiklet kullanımının sokak kültüründen, spor branşına girmesinde en büyük pay sahibi olan ve birçok motosiklet sporcusunun profesyonel olarak pistlerde yarışıp başarılar elde etmesinde öncü olan Caner Kıt’ın siyasete atılması kentteki motosiklet kullanıcıları tarafından büyük destek gördü.

“AKDENİZ, SİYASET ÜSTÜ BİR İLÇE, AMACIM DOĞUP BÜYÜDÜĞÜM İLÇEME HİZMET ETMEK”

Mersin’in Akdeniz ilçesine bağlı Bahçe Mahallesinde doğup büyüdüğünün altını çizen Kıt, siyasete girmesindeki en büyük etkenin ilçesine ciddi yatırımlar yapan Başkan Mustafa Gültak’ın ardında yol yürüyerek doğup büyüdüğü ilçesine olan borcunu hizmet ederek ödemek olduğunu söyledi. Kıt, “Amacım doğup büyüdüğüm, para kazandığım ilçeme hizmet etmek. İlgi alanlarım arasında siyaset yoktu ancak Akdeniz, siyaset üstü bir ilçe. Belediye başkanımız Sayın Mustafa Gültak ilçemize ciddi anlamda yatırımlar yaptı. Birçok projeyi hayata geçirdi. Her şeyden önemlisi gönül verdiğim motosiklet konusunda bizlere sonuna kadar destek verdi. Ben de hem ilçeme hizmet etmek hem de motosiklet sporunun Mersin’de daha da gelişmesi açısından siyasete girmeye ve başkanımız Mustafa Gültak’ın ardında yol yürümeye karar verdim. İnşallah Akdeniz’i hep birlikte hem daha da geliştireceğiz hem de motosiklet sporunun yaygınlaşması açısından yapacağımız projelerle motosiklet kullanıcılarını Akdeniz’de buluşturacağız” dedi.

“AKDENİZ SPOR KENTİ OLMAYA DEVAM EDEECK”

Siyasete girmesindeki asıl amacının Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak tarafından ilçeye hizmetlerin devam etmesi olduğunu vurgulayan Kıt, “Başkanımız Akdeniz’de başarılı bir süreç geçirdi. Zaten bu sürecin sonunda da yeniden aday gösterildi. Sayın başkanımız Mustafa Gültak ile birlikte hemşehrilerimin de desteğiyle seçildikten sonra ilçeye hizmetlerimiz devam edecek. Özellikle Akdeniz’de spor yatırımları devam edecek. Akdeniz son 20 yıldır görmediği hizmetleri Mustafa Gültak başkanımız sayesinde 5 yılda gördü ve görmeye devam edecek. Akdeniz’i spor kenti yapan başkanımızla birlikte Akdeniz spor kenti olmaya devam edecek” dedi.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA