CHP’den ‘Yerinde çözüm’ arayışı!


CHP Tarsus İlçe Başkanı Selahattin Şahin, Meclis Üyesi Ali Uyan, İlçe Yöneticisi Kenan Toros, İl Disiplin Kurulu Üyesi Özay Güngör ve MBB Tarsus Koordinasyon Müdürü Soner Yetgin, Tarsus’un Ulaş, Çavdarlı, Çakırlı ve Karadiken mahallelerini ziyaret etti. Ziyaretler sırasında mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen heyet, sorunları yerinde dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı.

 

Tarih : 10 Temmuz 2024 Çarşamba 12:49

Haber Merkezi

Ziyaretlerde konuşan CHP Tarsus İlçe Başkanı Selahattin Şahin, ilk genel seçimlerde halkın, iktidarın anahtarını CHP’ye vermeye hazır olduğunu belirtti. Şahin, 22 yıldır süren genel iktidarın ülkeyi getirdiği duruma dikkat çekerek şunları söyledi: “Emekli ve memur şikayetçi, işçi ve işveren şikayetçi, üretici ve çiftçi şikayetçi. Ekonomi bitmiş durumda, adalete güven kalmamış, eğitim sistemimiz tarikat ve cemaatlere terkedilmiş durumda. Sınırlarımız delik deşik, ülkemiz mülteci kampına dönüştürülmüş.”

“EKONOMİ KÖTÜ, ADALETE GÜVEN KALMAMIŞ”

Şahin, ekonominin kötü yönetilmesinin yanı sıra adalet sistemine olan güvenin de ciddi anlamda sarsıldığını ifade etti. Emekli ve memurların geçim sıkıntısı yaşadığını, işçi ve işverenlerin ise ekonomik belirsizlikler nedeniyle zorluklar çektiğini belirtti. Üreticilerin ve çiftçilerin artan maliyetler ve düşük gelirlerle başa çıkmakta zorlandığını dile getiren Şahin, halkın bu sorunları en derinden hissettiğini söyledi. Eğitim sisteminin tarikat ve cemaatlerin etkisi altında kaldığını ifade eden Şahin, gençlerin nitelikli eğitim imkanlarından mahrum bırakıldığını vurguladı. Ayrıca, sınır güvenliğinin yetersizliği nedeniyle ülkenin mülteci kampına dönüştüğünü belirten Şahin, bu durumun hem ekonomik hem de sosyal sorunlara yol açtığını söyledi. Şahin, CHP olarak bu sorunları çözmeye hazır olduklarını ifade ederek, “Ülkeyi bu durumdan kurtaracak yegane güç CHP’dir. İlk seçimlerde bunu başarmak için var gücümüzle çalışacağız.” dedi. Ziyaret edilen mahallelerdeki vatandaşların da CHP’ye olan güven ve desteklerini dile getirdiğini belirten Şahin, halkın taleplerini ve şikayetlerini yerinde dinleyerek çözümler üreteceklerini kaydetti.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!





 
  Akdeniz Gazetesi


 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA