Tarsuslu akademisyene en iyi bildiri ödülü!


Akademi Derneği Başkanı ve Tarsus Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Doktorant Fatma Yeşilkuş’a, İspanya’nın köklü üniversitelerinden Universidad de Granada’nın ev sahipliğinde gerçekleşen IECES 2023 Konferansı’nda en iyi bildiri ödülü verildi.

 

Tarih : 8 Aralık 2023 Cuma 14:08

Haber Merkezi

Doç. Dr. Onur Özbozkurt ile Fatma Yeşilkuş İspanya’da En İyi Akademik Çalışma Ödülüne layık görüldü. “The Impact of Attitudes Toward Uncertainty of Employees on the Fear of Missing Out in the Workplace: The Mediation Role of Mushroom Management (Çalışanların Belirsizliğe Karşı Tutumlarının İş Yerinde Gelişmeleri Kaçırma Korkusu Üzerindeki Etkisi: Mantar Yönetimin Aracılık Rolü)” başlıklı çalışmalarıyla İspanya’da en iyi bildiri ödülüne layık görülen Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Doktorant Fatma Yeşilkuş, bu ödülü almaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“MUTLULUK DUYUYORUZ”

Aynı zamanda, İspanya’nın önde gelen üniversitelerinde misafir öğretim üyesi olarak birçok kez ders vermiş olan Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt, bilimsel çalışmalarının en iyi bildiri ödülüne layık görülmesi ile ilgili açıklama yaparak, “Ülkemizi uluslararası platformlarda temsil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu çalışmayla, çalışanların belirsizliğe karşı tutumlarının, iş yerindeki gelişmeleri kaçırma korkusuna sebebiyet verdiğini ve bilginin çalışanlarla sınırlı şekilde paylaşılmasını benimseyen mantar yönetim yaklaşımın ise bu durumun ortaya çıkmasında aracı bir rol üstlendiğini tespit ettik. Bu sonuçlarla birlikte çalışmamızın, organizasyonların yönetim pratiği ve stratejilerini gözden geçirmelerine olanak tanıyacağını, çalışanların belirsizlikle başa çıkma süreçlerini kolaylaştırmak ve çalışanların işteki gelişmeleri kaçırma korkusunu azaltmak adına yaklaşımlar geliştirmelerine ışık tutacağını düşünmekteyiz.” şeklinde konuştu.

Doktorant Fatma Yeşilkuş ise, “Granada Üniversitesi’nin değerli öğretim üyelerine ve IECES konferansında emeği geçen değerli bilim insanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi. 15 farklı ülkeden bilim insanının yüzlerce akademik çalışması arasında en iyi bildiri ödülüne layık görülen Doç. Dr. Onur Başar Özbozkurt ile Doktorant Fatma Yeşilkuş’a tebliğ edilen ödülde, “Gerçekleştirdiğiniz ilham veren çalışmanızı ve olağanüstü katkılarınızı takdir ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi


 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA