Gülnar Belediyesi’nden tanıtım atağı


Gülnar Belediyesi İlçe için tanıtım atağı başlattı. Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar ilk kez kapsamlı ‘ Gülnar Turizm Haritası ve tanıtıcı broşürler’ hazırladıklarını belirterek ‘’Gülnar için tanıtım atağımız sürecek ‘’dedi.

 

Tarih : 25 Aralık 2019 Çarşamba 13:47

Haber Merkezi

Mersin’in tarihi ve doğal güzellikleriyle  dolu olan şirin ilçesi Gülnar  için, Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar tanıtım atağı başlattı . Gülnar Belediyesi tarafından hazırlatılan ve METAB(Mersin ve Çevresi Turizm Alanı Altyapı Hizmet Birliği) tarafından bastırılan ‘Gülnar Turizm Haritası, Gülnar Doğal  Güzellikler Broşürü, Gülnar Tarihi Yerler Broşürü Türkçe ve İngilizce olarak bastırıldı.  Özellikle ilçedeki şelaleler ve kanyonların dikkat çektiği haritada tarihi ve doğal güzellikler,yaylalar,türbeler ,tarihi yerler ve  yetişen tarım ürünlerine yer verildi.Mustafa Gümüş’ün birbirinden eşsiz fotoğraflarıyla hazırlanan Tarihi Yerler ve Doğal Güzellikler broşüründe Türkçe ve İngilizce tanıtımlara yer verildi.

“DOĞAL GÜZELLİK POTANSİYELİMİZ ÇOK YÜKSEK”

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, “Tarihi ve doğal güzelliklerle eşiz bir yer olan ilçemizin gerek turizm potansiyeli gerekse doğal tarım potansiyeli çok yüksek, önümüzdeki süreçte de ‘’Gülnar’ımızın  tanıtıma  ağırlık vermeye devam edeceğiz.  Özellikle  turizm fuarlarında bundan sonra, Gülnar’ımızın tanıtıcı materyalleri yer alacak,bu noktada  İlçemiz tarihi ve doğal güzelliklerle dolu. Üniversiteler ile birlikte işbirliği yaparak saha araştırmaları ile Gülnar’ımızın değerlerini ön plana çıkartacağız. Birçoğunun varlığından bile haberdar olmadığı kanyonlarımız, şelalelerimiz var. Özellikle tarihi türbeler Anadolu erenlerinin uğrak yeri olan Gülnar için büyük önem taşımakta. ‘’dedi. Gülnar için hazırlanan turizm haritası ve tanıtım broşürleri Gülnar Belediyesi, Mersin Turizm Müdürlüğü Danışma Ofisi’nde, Silifke Turizm Danışma Ofis’inde METAB merkezinde dağıtılmaktadır” dedi.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA