Başkan Sarıyıldız’dan vatandaşlara vergi çağrısı


Akdeniz Belediyesi Eş Başkanı Hoşyar Sarıyıldız, hem gecikme faizi ödememeleri hem de belediyenin borç yükünün hafifletilmesi için emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin ilk taksiti için vatandaşlara çağrı yaptı.

 

Tarih : 6 Mayıs 2024 Pazartesi 13:55

Akdeniz Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısında konuya ilişkin bir değerlendirme yapan Eş Başkan Hoşyar Sarıyıldız, emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin ilk taksitinde son ödeme gününün 31 Mayıs 2024 olduğunu hatırlattı. Akdeniz Belediyesi’nin ağır bir borç ve faiz yükü altında olduğunun da altını çizen Eş Başkan Sarıyıldız, yaptığı çağrıda; “Saygıdeğer vatandaşlarımızın hem söz konusu vergilerle ilgili gecikme faizi ile karşılaşmamaları hem de yerel seçimler sonrası ağır borç yükü ile devraldığımız belediyemizin yükünün hafifletilmesi için desteğini bekliyoruz” dedi.

“MAYIS AYI VERGİ AYI”

Eş Başkan Hoşyar Sarıyıldız; “Ülkemizde büyüyen ekonomik krizin yanı sıra, Akdeniz ilçemizin yıllardan beri gelen ve kangrenleşen büyük sorun ve sıkıntılarını çözebilmek; belediyemizin de ekonomik sorunlarını aşılabilmek açısından ‘Mayıs ayı Vergi ayı’ kampanyamız kapsamında halkımıza emlak ve çevre temizlik vergileri konusunda gösterecekleri destek ve duyarlılık için şimdiden şükranlarımızı sunuyoruz.  Bütün halkımızı; emlak ve çevre temizlik vergilerini ödemeye davet ediyor, bu amaçla görev alan arkadaşlarımıza da kıymetli emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Belediye merkez hizmet binamızın yanı sıra Huzurkent ve Karacailyas mahallelerinde açılan veznelerimiz de 31 Mayıs 2024 tarihine dek mesai saatleri içerisinde değerli vatandaşlarımıza hizmet verecektir” şeklinde konuştu.

 

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA