Erkek basketbolu için işbirliği mi?


ÇBK Mersin Yönetimi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret etti. ÇBK yönetimi; Mersin’in ev sahipliği yaptığı FIBA Kadınlar EuroLeague Final Four’a ve spora, sporcuya olan desteklerinden dolayı Başkan Seçer’e teşekkürlerini iletti. Ziyarette konuşan Seçer, ÇBK’nın Mersin’in ismini Avrupa’da söz ettirdiğine vurgu yaparak, “ÇBK Mersin’in maçlarına katılım sağladığından ve son olarak da FIBA Kadınlar EuroLeague Final Four’u izlemeye gittim. Müsabakalar çok renkli oluyor ve salonun atmosferi de güzel oluyor. Umut ediyorum ki daha güzel başarıların altına imza atarsınız. Hem takım olarak değerinize değer katarsınız hem de Mersinimize değer katarsınız” dedi.

 

Tarih : 29 Nisan 2024 Pazartesi 14:26

Haber Merkezi

 ÇBK Mersin Yönetimi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret etti. ÇBK Yönetimi Mersin’in ev sahipliği yaptığı FIBA Kadınlar EuroLeague Final Four’a (Dörtlü Final)  ve spora, sporcuya olan desteklerinden dolayı Başkan Seçer’e teşekkürlerini iletti. Ziyarette; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ÇBK Mersin Başkanı Serdar Çevirgen, ÇBK Mersin Asbaşkanı Ali Adalıoğlu, ÇBK Mersin Genel Koordinatörü Ender Ünlü ile ÇBK Mersin Basın Halkla İlişkiler Sorumlusu Soner Serttaş yer aldı.

BAŞKAN SEÇER: “ŞEHRİMİZE RENK KATIYORSUNUZ”

Ziyarette konuşan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ÇBK’nın Mersin’in Avrupa’da söz ettirdiğine vurgu yaparak, “Sportif mücadele olarak da hakikaten çok güzel, disiplinli, organize bir kulüp olarak güzel işler başarıyorsunuz. Sizleri tebrik ediyoruz. Şehrimize de renk katıyorsunuz. Sportif faaliyet olarak değer katıyorsunuz ve Mersin’in tanıtımına katkı sunduğunuz gibi Mersin’de yaşayan insanlara da ayrı bir keyif katıyorsunuz, daha zengin bir yaşam sağlıyorsunuz” dedi. ÇBK Mersin’in maçlarına katılım sağladığından ve son olarak da FIBA Kadınlar EuroLeague Final Four’u izlemeye gittiğinden bahseden Seçer, “Müsabakalar çok renkli oluyor ve salonun atmosferi de güzel oluyor. En çok hoşuma giden de orada, tribünlerde kadın ve çocuk ağırlıklı seyircilerin olması. Bunu önemsiyorum. Umut ediyorum ki daha güzel başarıların altına imza atarsınız. Hem takım olarak değerinize değer katarsınız hem de Mersinimize değer katarsınız” diye belirtti.

BAŞKAN SEÇER’E TEŞEKKÜR

ÇBK Mersin Başkanı Serdar Çevirgen de kentte oynanan FIBA Kadınlar EuroLeague Final Four’dan sonra bütün FIBA’nın kendilerine teşekkür mektubu yazdığından bahsederek, “Diyorlar ki; ‘Mersin sahilini bence bütün Avrupa örnek almalı. Bu kadar halkın piknik yaptığı, spor yaptığı, Belediye’nin oraya koyduğu imkanları bütün Avrupa örnek almalı.’ dediler” diye aktarması üzerine de Seçer, “Şehirler öyle tanınıyor. Bu tip turnuvalarda insanlar geliyor. İlk kez geliyor ve gittiği yerde anlatıyor. Öyle tanıyorsunuz” dedi ve sporun şehrin tanıtımına da katkı sunmasından söz etti. ÇBK Mersin Asbaşkanı Ali Adalıoğlu ise “Final Four’a katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Spora yapılan olumlu yatırımların mutlaka geri döneceğine inanıyorum” dedi.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA