Sarı; “Tek davamız esnaf, tek kavgam ekmek”


Erdemli’de kurulan Ahi sofrasında ilçe esnafıyla bir araya gelen Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Veysel Sarı, “Bu birlikteliğin bozulmasına, aramıza nifak sokulmasına asla müsaade etmeyelim. Tek davamız esnaf, tek kavgam ekmek, tek güvencemiz esnafımız. Teşkilatımızla omuz omuza, yürek yüreğe vererek, tüm engelleri aşacağımıza, birliğin, dirliğin gücüyle esnafımızın sofrasındaki ekmeği büyütme mücadelemizi arttırarak devam ettireceğimizi inancımız sonsuzdur” dedi.

 

Tarih : 3 Nisan 2024 Çarşamba 12:26

Haber Merkezi

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğince Erdemli’de kurulan Ahi sofrası,  ilçe bürokratları ile ilçede kurulu esnaf odası başkan ve yöneticilerini bir araya getirdi. Birlik ve beraberliğin en güzel örneğinin sergilendiği iftar davetinde konuşan Başkan Veysel Sarı, birlik ve kardeşlik ruhumuzu diri, yardımlaşma ve dayanışma şuurumuzu ayakta tutan rahmet, mağfiret ve bereket ayı Mübarek Ramazanı tebrik ederek, tutulan oruçların ve edilen duaların kabul olması dileğinde bulundu. Erdemli Saatçıoğlu Balıkçılıkta verilen iftar davetine, Erdemli Kaymakamı Aydın Tetikoğlu, Cumhuriyet Savcısı Veli Gündüz, ilçe Emniyet Müdürü Ömer Engin Genç, ilçe Jandarma Komuta J.Yarbay Mürsel Öner, Vergi Dairesi Müdürü Mevlüt Altundaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Açıkyörük, Halkbank Şube Müdürü Hatice Hazal Meşe, İlçe Müftüsü Hasan Küçük, İlçede Kurulu Esnaf Odası Başkanı  Halil Metik ve yönetim/denetim kurulu üyeleri, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı  İsmet Erdoğan ve yönetim/denetim kurulu üyeleri,  Şoförler Odası Başkanı Orhan Güler ve yönetim/denetim kurulu üyeleri, Tömük Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yılmaz ile yönetim/denetim kurulu üyeleri, Birlik yöneticileri Nihat Dağdelen, Faruk Dalkılıç, Birlik Disiplin Kurulu Başkanı Erdal Pekmez, Disiplin Kurulu üyesi Abdulhalim Batur, Oda Başkanları Hasan Koçyiğit, Hasan Çokgün, Tömük EKK Başkanı İsmail Öztemur, Sanayi Sitesi Başkanı Emin Çetin, Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Mehmet Güzel katılım gösterdi.

“TEK GÜVENCEMİZ ESNAFIMIZ”

İftar yemeğinde konuşan Birlik Başkanı Veysel Sarı, birlik ve kardeşlik ruhumuzu diri, yardımlaşma ve dayanışma şuurumuzu ayakta tutan, Rahmet, mağfiret, manevi kurtuluş ve bereket ayı mübarek Ramazanda,  Allah’tan niyazının tutulan oruçların,  kalpten, derinden gelen dua ve ibadetlerin kabul edilmesi dileğinde bulundu. Başkan Sarı, konuşmasının devamında, ilçede kurulu bürokrasi ile esnaf sanatkarların iftar yemeğinde bir araya gelerek, birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneğinin sergilendiğini  kaydederek, “ Bugün iftar davetinde soframızı bizlerle paylaşan Kaymakamımız, Emniyet Müdürümüz, Jandarma Komutanımız, Savcımız ile tüm bürokratlarımıza teşekkür ediyorum. Şunu asla unutmayalım ki birliğin, dirliğin olduğu yerde güç ve huzur olur, çalışma ve başarı olur. Bu birlikteliğin bozulmasına, aramıza nifak sokulmasına asla müsaade etmeyelim. Tek davamız esnaf, tek kavgam ekmek, tek güvencemiz esnafımız. Teşkilatımızla omuz omuza, yürek yüreğe vererek, tüm engelleri aşacağımıza, birliğin, dirliğin gücüyle esnafımızın sofrasındaki ekmeği büyütme mücadelemizi arttırarak devam ettireceğimizi inancımız sonsuzdur. Bu vesileyle  davetimize katılımlarıyla güç veren tüm ilçe bürokratlarımıza, oda başkanlarımıza, yönetim/ denetim kurulu üyelerimize ve genel sekreterlerimize en içten teşekkürlerimi iletiyorum. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA