Mersin Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık bölümü tarafından Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu kız öğrencilerine yönelik kadın ve sağlık konusunda konferansı verildi.

 

Tarih : 25 Aralık 2019 Çarşamba 14:47

Mersin Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık bölümü tarafından, Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezi’nde Hemşirelik Fakültesi öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Asiye Çelebi tarafından Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu kız öğrencilerine yönelik kadın ve sağlık konusunda konferansı verildi. Konferansta  kız öğrencilerin merak ettikleri soruların yanıtlanmasının yanı sıra kendi kendine meme muayenesi, kadınlarda sık görülen kanserler ve üreme sağlığı konularında da öğrenciler bilgilendirildi. Konferansın sonunda bölüm öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Gülten Acar tarafından Öğr. Gör. Asiye Çelebi’ye teşekkür belgesi takdim edildi.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


 
  Akdeniz Gazetesi


 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA


 
 

 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2018-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA