MTSO’dan destek istedi


Göreve yeni atanan Mersin Liman İşletmesi (MIP) Genel Müdürü Ajay Kumar Singh, MTSO’yu ziyaret etti. Kapılar Projesi’nden mühür sorununa, uzun araç beklemelerinden MIP sisteminin gümrük sistemiyle entegre edilmesi talebine kadar birçok konunun ele alındığı görüşmede MIP Genel Müdürü Ajay Kumar Singh, “Gerek limanla gerek operasyonla gerekse süreçlerle ilgili herhangi bir sıkıntı olduğunda bizimle irtibata geçin. Lütfen çekinmeyin çünkü herkes gelen talepleri değerlendirmek zorunda. Büyük bir aile gibi çalışırsak her şey çok daha iyi olur, birlikte büyürüz” dedi.

 

Tarih : 24 Mart 2023 Cuma 13:34

Haber Merkezi

Göreve yeni atanan Mersin Liman İşletmesi (MIP) Genel Müdürü Ajay Kumar Singh, Kurumsal, İnsan Kaynakları ve Kamu İlişkileri Grup Müdürü Nuri Peker ve Kurumsal İletişim Müdürü Sevda Onbaşlı ile birlikte Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan’ı ziyaret etti. MTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Özdamar, Yönetim Kurulu Üyeleri Gökben Gökbulut, İstiklal Koçyiğit, Murat Aktoğ ile ilgili komitelerin meclis üyelerinin de katıldığı toplantıda özellikle gümrük ve lojistik sektörün talepleri dile getirildi. Toplantı sonunda diyaloğun artırılması sorunların çözümü için bir çalışma ekibi oluşturup aylık toplantılar düzenlenmesi dile getirildi. Görüşmede, “Mersin’e hoş geldiniz. Umarım çok başarılı olursunuz çünkü Mersin’de çok başarılı bir lojistik sektörü var” diyerek sözlerine başlayan Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan görüşme sonunda şunları söyledi:  “Sizleri tanıdığımda çözüm odaklı çalışacak farklı anlayışa sahip bir yönetim olacağını gördüm. Diyaloğa açık, sektörlerin taleplerini dikkate alıp çözüm üreten bir yönetim istiyoruz. MIP de bizim üyemiz ve diğer üyelerimizden farklı görmüyoruz. Bu nedenle sorunları hep birlikte çözmeliyiz.”

SİNGH: “SİZLERDEN DESTEK İSTİYORUM”

Kapılar Projesi’nden mühür sorununa, uzun araç beklemelerinden MIP sisteminin gümrük sistemiyle entegre edilmesi talebine kadar birçok konunun ele alındığı görüşmede MIP Genel Müdürü Ajay Kumar Singh ise şöyle konuştu:  “Yeni görevime oldukça hızlı bir geçiş yaptım. Yaklaşık 7 aydır buradayım ve daha iyi bir çalışma için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Göreve gelmem sonrasında yaşanan depremin hem iş hacmi hem de personel üzerindeki psikolojik sıkıntıları nedeniyle çok boyutlu etkilerini yaşadık. Bu sıkıntıları da aşma gayretindeyiz ve elbirliği ile aşacağız. Gerek limanla gerek operasyonla gerekse süreçlerle ilgili herhangi bir sıkıntı olduğunda bizimle irtibata geçin. Lütfen çekinmeyin çünkü herkes gelen talepleri değerlendirmek zorunda. Büyük bir aile gibi çalışırsak her şey çok daha iyi olur, birlikte büyürüz.”

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA