Kılavuz-Kocamaz kavgası sürüyor


İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun belediyelerde yürütülen soruşturmalarla ilgili düzenlediği basın toplantısında Mersin Büyükşehir Belediyesinde çalıştırılan terör örgütleriyle irtibatlı/iltisaklı personellere dair verdiği bilgilerin ardından sosyal medya hesabı twitter üzerinden açıklamalarda bulunan MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, “Mersin Büyükşehir Belediyesi CHP ve Burhanettin Kocamaz işbirliği ile terör örgütlerine teslim edilmiştir” dedi. MHP’li Kılavuz’a yanıt veren Kocamaz ise, “Hak etmeden, Emek vermeden, terlemeden, alıcı kuş gibi Mersin’in üzerine çökerek, kul hakkına dadananları Mersin asla affetmez. Emek hırsızı birisi yine bana saldırmış. Mersin’in sırtından kurban kesenlerin ihanetini bu halk affetmez” dedi.

 

Tarih : 27 Kasım 2022 Pazar 11:53

Haber Merkezi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun belediyelerde yürütülen soruşturmalarla ilgili düzenlediği basın toplantısında Mersin Büyükşehir Belediyesinde çalıştırılan terör örgütleriyle irtibatlı/iltisaklı personellere dair verdiği bilgilerin ardından sosyal medya hesabı twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. Burhanettin Kocamaz’a da sert sözlerle yüklenen Kılavuz “Burhanettin Kocamaz! Mersin Büyükşehir Belediyesinin terör örgütlerine peşkeş çekilmesinin de, binlerce masum insanımızın işten çıkarılmasının da, nicesinin zulüm görüp sürgüne gönderilmesinin de en büyük sebebi senin ihanetindir. Utan diyeceğim ama senin ar damarın çatlamış” dedi

“CHP VE VAHAP SEÇER MİLLİ GÜVENLİK SORUNUDUR”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun açıklamasına göre Mersin Büyükşehir Belediyesinde; terör örgütleri ile irtibatlı 54 Belediye Personelinden 30’unun Pkk/Kck-Fetö/Pdy üyesi olduğu 24’ünün teröristlerin 1. ve 2.derece akrabası sözde değer ailesi olduğunu ifade eden Kılavuz,  “Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen adli soruşturmada; Pkk terör örgütünü öven, propagandasını yapan, teröristbaşını, teröristleri, terör örgütünün sözde bayrağını sosyal medya hesaplarından paylaşan 10 Belediye Personeli gözaltına alınmıştır. İkinci adli soruşturmada; Pkk Terör örgütünün propagandasını yapan, eleman temin eden 18 Belediye Personeli gözaltına alınmıştır. Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanının terörist cenazelerine katılıp maddi destek sağladığı tespit edilmiştir. Mersin Büyükşehir Belediyesine Yönelik Operasyonlarda 28 Kişi gözaltına alınmış, 14’ü hakkında kamu davası açılmış, 4 kişi tutuklamıştır. Mersin Büyükşehir Belediyesinde kırsal terörist kaydı, iltisak ve irtibat, sözde değer ailesi, yardım yataklık ve propaganda vardır. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinden sonra Mersin Büyükşehir Belediyesini terör örgütlerinin yuvası haline dönüştüren, Mersin’in evlatlarını işlerinden edip belediye kadrolarını teröristlere peşkeş çeken Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer hesabını verecektir. Vahap Seçer ve CHP ülkemiz adına bir milli güvenlik sorunudur. CHP, Hdp’dir! Hdp ise Pkk’dır. CHP-HDP-İP İttifakı belediye kadrolarını terör örgütlerine teslim etmiş, milletimize hizmetle yükümlü olan belediyeleri teröristlerin yuvası haline getirmiştir” ifadelerini kullandı.

“KOCAMAZ, MERSİN’E İHANET ETTİ”

“MHP kazanmasın da kim kazanırsa kazansın anlayışında olan, Mersin’in kaderiyle oynayan ve kapı kapı gezerek CHP’ye oy toplayan nankör Burhanettin Kocamaz eserinle övün! Senin yatacak yerin yok! Davamıza, partimize ve Mersinimize yaptığın ihaneti unutmadık, unutturmayacağız. Burhanettin Kocamaz! Mersin Büyükşehir Belediyesinin terör örgütlerine peşkeş çekilmesinin de, binlerce masum insanımızın işten çıkarılmasının da, nicesinin zulüm görüp sürgüne gönderilmesinin de en büyük sebebi senin ihanetindir! Utan diyeceğim ama senin ar damarın çatlamış. Burhanettin Kocamaz! Milliyetçi Ülkücü Hareket kimsenin yaptığını yanına bırakmaz! Hele hele ihaneti ve melaneti asla aklından çıkarıp unutmaz! Sen daima şehitlerimizin emaneti davamıza ihanetle anılacaksın! Mersin’i Pkk’ya peşkeş çeken kişi olarak hatırlanacaksın! Utan utan” diye konuşan Kılavuz, “Bu ihanetleri vatansever ve milletperver Mersinli hemşerilerimizin engin vicdanına havale ediyorum! Mersinli hemşerilerim Mersin Büyükşehir Belediyesini terör örgütlerine teslim edenlere tarihi bir tokat vuracak ve hak ettikleri cevabı alınlarının ortasına yapıştıracaktır. Herkes şunu iyi bilsin ki vatanımıza da milletimize de Mersinimize de ihanet edenlerin, terör örgütleri ile iş pişirenlerin, belediyeleri teröristlerin yuvası haline getirenlerin bu dünyada da ahirette de iki elimiz yakalarında, nefesimiz ise enselerinde olacaktır. Yine herkes şunu iyi bilsin ki mazlumun ve masumun yanında durmak, haklının hakkını savunmak, garibin gurebanın hesabını sormak boynumuzun borcudur! Biz burada oldukça Mersinimizin de Mersinli hemşerilerimizin de hakkını ve hukukunu korumaya devam edeceğiz” dedi. MHP’li Kılavuz’a yanıt veren Kocamaz ise, “Hak etmeden, Emek vermeden, terlemeden, alıcı kuş gibi Mersin’in üzerine çökerek, kul hakkına dadananları Mersin asla affetmez. Emek hırsızı birisi yine bana saldırmış. Mersin’in sırtından kurban kesenlerin ihanetini bu halk affetmez” dedi.

 

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA