Bozdoğan, “Direne direne kazanacağız’’


Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, 18. Yenice Barış ve Kültür Festivali kapsamında düzenlenen Nurettin Rençber konserine konuşması ile damga vurdu. Hep direneceğiz diye halka seslenen Başkan Bozdoğan, “Her şeye karşı hep direneceğiz, yoldaşlarımızda ahlaksızlık yapanlar varsa onlara karşı da direneceğiz, biz direne direne kazanacağız bundan emin olun.’’ diye konuştu. Mutlaka il olacaklarını dile getiren Başkan Bozdoğan, Yenice’nin Tarsus’un yaşam kalitesi en yüksek ilçesi olacağını belirtti.

 

Tarih : 23 Eylül 2022 Cuma 13:16

“BENİM HALKIM BANA YETER”

Son zamanlarda Tarsus’un il olması için oda ve medya kuruluşlarının desteği ile büyük bir projeye imza atan Başkan Bozdoğan, Yenice’de düzenlenen 18. Barış ve Kültür Festivali kapsamında sahne alan Nurettin Rençber konserinde daima direneceklerini belirtti. Sık sık “Benim halkım bana yeter, doğruyu da yanlışı da halkım görür ve kararını ona göre verir’’ ifadelerini kullanan Başkan Bozdoğan, yaptığı konuşması ile konsere adeta damgasını vurdu. Sevgi, hoşgörü, alın teri ve emekle Tarsus’ta umudun asla tükenmeyeceğine değinen Başkan Bozdoğan, Tarsus’un mutlaka il olacağını bunun için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Bozdoğan, gündemden düşmeyen ve büyük ses getiren İl’le de Tarsus projesi ile Tarsus’un il olacağını ve Yenice’nin de Tarsus’un yaşam kalitesi en yüksek ilçe olacağına değindi.

AHLAKSIZLIK YAPANLARA KARŞI DİRENECEĞİZ

Bu yolda halkın desteği ile her daim çalışmalarının süreceğini belirten Bozdoğan, “Biz hep direneceğiz, ama her şeye karşı… Yoldaşlarımızda ahlaksızlık yapanlar varsa onlara karşı da direneceğiz.  Biz direne direne kazanacağız bundan emin olun.  Yenice bana sevgiyi verdi, Yenice hoşgörüyü verdi, Yenice alın terini gösterdi, Yenice emeğin ne olduğunu gösterdi. Ve eğer bir kentte emek varsa, alın teri varsa, sevgi varsa, hoşgörü varsa orda asla umut tükenmez. Yenice ilçesi benim için çok önemli.  Size söz veriyorum, Tarsus il olacak ama Yenice’de Tarsus’un en iyi, en kaliteli, yaşam kalitesi en yüksek ilçesi olacak. Hepinizi tekrar saygı ve sevgiyle selamlıyorum’’ dedi. (Haber Merkezi)

 

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2023 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA