Hayırdır harbe mi giriyorsun?


AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ın, ’Güvenlik soruşturması’ tasarısı görüşmelerindeki “Bağırta bağırta Akdeniz Belediyesi’ni aldık, kanırta kanırta da Büyükşehri alacağız” sözlerine tepki gösteren CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, "Hayırdır harbe mi giriyorsun? Düşman askerine mi saldırıyorsun? Bu nasıl üslup, bu ne seviyesizlik? Nasıl bir bilinçaltıdır bu? Biz senin seviyene asla inmeyeceğiz ama Mersinliler ilk seçimde seni oradan indirecek” dedi.

 

Tarih : 8 Nisan 2021 Perşembe 15:47

Konuyla ilgili bir açıklama yapan CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, "AKP’li Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ın üslubuna bakar mısınız? ‘Bağırta bağırta, kanırta kanırta’. Hayırdır harbe mi giriyorsun? Düşman askerine mi saldırıyorsun? Bu nasıl üslup, bu ne seviyesizlik? Nasıl bir bilinçaltıdır bu? Biz senin seviyene asla inmeyeceğiz ama Mersinliler ilk seçimde seni oradan indirecek” dedi.


"BU ÜSLUBU MERSİNLİLER HAK ETMİYOR"


 Antmen, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Vahap Seçer başkanlığında tüm Mersinlilere ayrım gözetmeksizin hizmet götürdüğünü iddia ederek, “Zeynep Gül Yılmaz kendi seviyesini açıkça göstermiştir. Bilinçaltını ortaya sermiştir. Bahar Mersine CHP ile geldi, Mersinliler de bunu gördü. Artık talan, yalan ve rant dönemi Mersin’de sona erdi. Karın ağrıları bundandır. AKP’nin bir vekilinin bu üslubunu Mersinliler hak etmiyor. Eril iktidar anlayışından daha kötü bir şey varsa o da erilleşmiş dile sahip kadın Milletvekilidir. Tüm kadınlarımızı; kadınla erkekle eşit görmeyen bu 'kadın' diline karşı durmaya çağırıyoruz! AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ı Mersinli hemşerilerimize havale ediyorum. Onlar gerekeni ilk seçimlerde kendisine gösterecektir” ifadelerini kullandı.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA


 
 

 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2018-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA