İYİ Parti Genel Merkezi, MESİAD’I dinledi


İYİ Parti heyeti geniş bir katılımla MESİAD’da iş dünyası temsilcileri ile bir araya gelerek iş dünyasının ve kentimizin sorunlarını dinledi.

 

Tarih : 11 Şubat 2021 Perşembe 13:04

Haber Merkezi

 

Çeşitli temaslar için Mersin’de bulunan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Şenol Sunat ve beraberindeki Ankara Milletvekili Halil İbrahim Oral, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Mersin Milletvekilleri Behiç Çelik ve Hakan Sıdalı, GİK üyeleri Burhanettin Kocamaz, Ümmügülsüm Paksoy ve Mehmet Türe, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Süleyman Çetin, Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar, Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ve Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş, MESİAD’da iş dünyasının ve Mersin’in sorunlarını dinledi.

 

MERSİN’İN SORUNLARI KONUŞULDU

 

Açılış konuşmasını yapan MESİAD Başkanı Hasan Engin, Mersin’in ulaşım sorunu, polipropilen fabrikası, Ana Konteyner Limanı, turizm yatırımları, iş dünyasının temel sorunları, yapısal reformlar, yeni anayasa çalışmaları, siyasi partiler yasası ve pandemi döneminde yaşanan çeşitli sorunları anlatarak, birlikte hareketle sorunların Meclis’te çözülmesi gerektiğini söyledi. Ortak akıl ve sağduyunun önemine değinen Başkan Engin, demokrasi ve ekonomi kavramlarının birbirleri ile olan bağlantılarından söz etti. Daha sonra söz alan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Şenol Sunat, iş dünyasının aktardığı sorunların çözülmesinin ekonomik kalkınma açısından önemli olduğunu vurgulayarak, MESİAD tarafından dile getirilen her hususun kıymete değer olduğunu ve takipçisi olacaklarını kaydetti. Mersin Milletvekilleri Behiç Çelik, Hakan Sıdalı ve GİK Üyesi Burhanettin Kocamaz MESİAD’ın Mersin için vazgeçilmez bir STK olduğunu belirterek, MESİAD’ın Mersin’in her sorunun çözümünde ve projesinde imzası olduğunu dile getirdiler. Pandemi kurallarına uyularak gerçekleştirilen etkinlik soru-cevap bölümü ile son buldu.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA


 
 

 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2018-2021 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA